Svatební a rodinná fotografka

Hanka Brabcová 

IČO: 01793080

- Nebojte se překážek, jsou tu proto, aby nám ukázaly cestu-

DŮLEŽITÉ MEZNÍKY
 

2010 - ZROZENÍ MYŠLENKY

    Velkým vlivem rodiny, a díky lásce ke koním, jsem si vybrala studium na střední škole Zemědělské v Novém Jičíně, přesněji byl muj cíl veterina v Brně, ale okolnosti tomu chtěli jinak, tou dobou jsem měla jednu velkou vášeň a tím bylo focení, zejména koní a lidí okolo stáje, výstavy koní, závody, tu atmosféru jsem uplně milovala, ale myšlenka se tím, živit? zkuste si to  ve svých 20ti prosadit doma :D. Doteď obdivuji tyhle mladé lidi, kteří už v tomhle věku ví co chtějí a jdou si za tím, ja tehdy taková nebyla.         Tak jsem odmaturovala a byla vhozena do světa. Jako 19letá, jsem absolutně nevěděla co se sebou, fajn zkoušíme, fabrika, pojišťovnictví, asistentka, callcentra...No tak nic. Asi proto jsem po 4 letech pokusů o, jak tomu rádi říkají mý rodiče, " stálé" zaměstnaní, rozhodla vyřešit situaci, mužem a dítětem, kdo mě zná ví, že tohle rozhodnutí nebyl můj šálek čaje a dopadlo to jak to dopadlo.
 

2014 - KOUPĚ PRVNÍ ZRCADLOVKY

    Ale mateřská mi tehdy dala další jedinečnou možnost, můj první stálý příjem :D. A přišli další pochybnosti, jsem schopná to splácet? Bude to fungovat? 

   Tehdy se ve mě něco hnulo, nějaký tvoreček se usmál, já si našla dle doporučení na internetu vhodnou zrcadlovku, věděla jsem kam chci směřovat, už tehdy mě to táhlo ke svatbám.

      Začátky, ale nebyly tak jednoduché, nebudu ani počítat, kolikrát jsem s tím chtěla seknout, kolik slz mě to stálo, tehdy jsem trpěla s každým nespokojeným klientem, výstupy fotografii nebyly hned takové jak jsem si přála, přišly pochybnosti, co jsem si sakra myslela?

 Začala jsem vyhledávat pomoc, a tehdy jsem pochopila, že jen talent nestačí, že se přeci musím vzdělávat.


 

2016 - ZALOŽENÁ ŽIVNOST :)

   Úspěšně jsem zvládla pár kurzů, pokročila jsem a teď Světe div se, moje fotky začaly vypadat tak jak bych si přála, věděla jsem, že je tu ještě spousta práce, přišla ale další jistota v podobě rodičovského příspěvku na druhou dceru, teď mi vlastně dochází, že nebýt této jistoty, asi bych do toho nešla.  Takže mi vlastně mé dcery nevědomky pomohly ke splnění mého snu

 

2017 - PRVNÍ CELODENNÍ SVATBA

2019 - SEZNÁMENÍ S HONZÍKEM, ZROZENÍ NOVÉ MYŠLENKY

   Bez kterého by tato stránka asi nevznikla. 

Není na Světě člověka, který by mě stál  tolik nervů, ale taky tolik lásky a usměvů.  

Videographer

Jan Brabec

DŮLEŽITÉ MEZNÍKY


2012 - PRVNÍ CESTA DO ZAHRANIČÍ A POŘÍZENÍ FOŤÁKU

S focením jsem si začal hrát již dříve, ale byly to takové pokusy, nepokusy. Až s  první cestou do Itálie jsem si vzal sebou fotoaparát a začal uvažovat nad pořízováním zážitků přes objektiv.

Moje experimenty se však týkaly pouze focení. Na videa jsem nemyslel.

2013 - KANÁRY A NOVÝ SMĚR

V lednu jsem poprvé spal pod širákem v cizině a ten rok jsem začal uvažovat o možnosti se živit cestováním a focením. Bohužel focení zůstalo pouze jako sen a i když jsem později fotil známou, videím jsem se vůbec nevěvoval. Avšak v tu dobu ve mě začalo alespoň klíčit semínko kreativity.

2019 - SEZNÁMENÍ S HANKOU

Takové to, když váš život nabere naprosto jiný směr. :D

2021 - KOUPENÍ NOVÉ BEZZRCADLOVKY A PRVNÍ SVATBA

Jen tak se v naší společné hlavě zrodila myšlenka dělat spolu a mít z práce zábavu.

První svatba na natáčení toho byla důkazem a čekám jen na další příležitosti jak se vyřádit. :)